Witamy na stronie szkolmed.com

Witamy!

 

SZKOLMED   -  SZKOŁA ŻYCIA

Czy zastanawialiście się kiedyś, co byłoby, gdybyście wyszli z domu pięć minut później niż zwykle? Może utknęlibyście w korku? Może wasz znajomy z pracy w pośpiechu poślizgnąłby się na nieodśnieżonym chodniku i złamał nogę? Może samochód, który wyprzedzaliście odwożąc dzieci do szkoły, nie zatrzymał się pięć minut temu na czerwonym świetle z trudem omijając przechodniów? 

Natura człowieka od zawsze nasuwa nam pytania. Rozmyślamy o życiu, przyszłości, ciągu nieprawdopodobnych zdarzeń. Czas postawić pytanie samemu sobie...

Czy potrafię pomóc przyjacielowi, żonie lub dziecku w stanie zagrożenia życia?

Opisane wcześniej przykłady to zaledwie część tego, co może spotkać nas i naszych bliskich podczas spaceru, wycieczki czy podróży samochodem. W pośpiechu życia codziennego zdaje nam się nie zauważać upływającego czasu. Nie widzimy życia, nie widzimy pięciu cennych minut, które w stanach nagłych decyduje o życiu lub śmierci mózgu, decyduje o życiu lub śmierci naszych bliskich. W sytuacji, gdy zespół ratownictwa medycznego ma do pokonania znaczną odległość, to właśnie Twoja postawa i umiejętności zadecydują o losie poszkodowanego. Zapisz się na kurs pierwszej pomocy i dołącz do szkoły życia!

Szkolenia na miarę Twoich potrzeb

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w zespołach ratownictwa medycznego, dlatego masz 100% pewność, że kurs przeprowadzony zostanie zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. 

Zapewniamy najlepszy dostępny na rynku w pełni profesjonalny sprzęt do demonstracji jak i ćwiczeń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dzięki naszym inwestycjom w aparaturę do symulacji zdarzeń, jesteśmy wstanie przeprowadzić szkolenie w sposób realistyczny i płynny.

Współpracujemy z ośrodkami Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej organizując zaawansowane kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wspomagamy i organizujemy szkolenia również z PCK a naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zaufało już wiele czołowych polskich firm.

Organizujemy szkolenia w każdych warunkach, czasie i miejscu, a nasz program nauczania dostosowany jest do potrzeb, wieku i tempa przyswajania wiedzy przez kursantów. Nasze spotkania zawsze organizowane są bez pośpiechu w miłej i przyjaznej dla kursantów atmosferze, dzięki czemu kursanci w sposób szybki i komfortowy przyswajają treści szkoleniowe.

 

Zaufali nam najwięksi - Teraz czas na Ciebie!

free joomla templatesjoomla templates
  szkolmed.com  2019