O Naszej Firmie

 

Jesteśmy firma szkoleniową, której celem jest propagowanie praktycznej wiedzy dotyczącej pierwszej pomocy w formie szkoleń i kursów bezpośrednio u Klienta.

Naszym atutem jest profesjonalny zespół instruktorów pracujących na co dzień w zespołach Pogotowia Ratunkowego, oraz w jednostkach  Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu i w Chełmnie. Nasi instruktorzy to ludzie, którzy swój zawód wykonują z pasją, posiadający bogate doświadczenie zawodowe, poparte odpowiednim wykształceniem medycznym i pedagogicznym. To instruktorzy, którzy na co dzień współpracują z Wojewódzkim Ośrodkiem Szkolenia Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

To ludzie którzy na co dzień uczestniczą jako zawodnicy, a także są współorganizatorami manewrów i zawodów ratowniczych na poziomie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Dzięki temu zajęcia są wzbogacone przykładami, wynikającymi z codziennej pracy zawodowej.

Nasi instruktorzy to ludzie, którzy swój zawód wykonują z pasją, posiadający bogate doświadczenie zawodowe, poparte odpowiednim wykształceniem.

 

free joomla templatesjoomla templates

Kontakt

 szkolmed
   Brygida Kiełpikowska
   ul. Dworcowa 4a
   86-122 Bukowiec

   tel: 667 672 499
   e-mail: szkolmed998@wp.pl

Mapa Dojazdu

  szkolmed.com  2018